Sdílej

Právo nemovitostí

Advokátní kancelář JUDr. Veroniky Cerovské poskytuje komplexní právní služby v oblasti převodu nemovitostí, kterou mohou využít prodávající, kupující i realitní kanceláře.

Jsme schopni Vám na míru připravit nasledující typy smluv:

Naše advokátní kancelář Vám může poskytnout potřebné zázemí při podpisu smluv. Samozřejmostí je i možnost následného právního zastoupení před katastrálním úřadem. JUDr. Veronika Cerovská, advokátka ve spolupráci s dalšími odborníky a poradci je schopná zajistit Vám komplexní vyřízení hypotéky. Při hrazení kupní ceny je možné využít naše služby advokátní úschovy.

Advokátní kancelář JUDr. Veroniky Cerovské poskytuje právní služby při zřízení věcných práv k věcem cizím, zejména se jedná o možnost zřízení zástavního práva a věcného břemena.

V oblasti bytového práva i nebytového práva poskytuje naše advokátní kancelář mimo jiné právní poradenství v oblasti nájmů. Jsme schopni připravit majitelům objektů nájemní smlouvy, které budou přesně vyhovovat jejich potřebám, zastupovat je při jednáních s nájemníky, právně vymáhat dlužné nájemné, sepisovat výpovědi z nájmu bytů či výpovědi z nájmu nebytových prostor. Vlastníky bytů i nájemce právně zastupujeme v soudních sporech.

Máte zájem o naše právní služby? Kontaktujte Advokátní kancelář JUDr. Veroniky Cerovské.